Hakkımızda
Yönetim anlayışında; '' atılımın temeli yenilikçi bakış açısıdır'' ilkesini benimseyen ,üretimini toplam kalite yönetimi felsefesi üzerine kuran,araştırmacı,katılımcı, paylaşımcı teknik kadrosu ile çini ve seramik sanatının gelişimine katkıda bulunan firmamız 1962 yılında  GÜRENSOY kimliği altında ticari hayatına başlamıştır.
 
Rekabetçi ve büyüme potansiyeli olan firmamız 2013 yılında makine ve üretim teknolojisini yenileyerek üretim merkezini Kütahya 1.organize sanayi bölgesine taşımıştır.Üretim kapasitesini ve rekabet gücünü artırarak Türkiye'yi uluslararası platformda temsil etmeyi  ve ülke eknomisine katkı sağlamayı kendine hedef edinen firmamız kısa sürede sektörün en önemli  firmaları arasında yerini almıştır.
 
        Vizyonumuz
 
        Üretimini " Toplam Kalşte Yönetimi " felsefesi üzerine kuran şirketimizin vizyonu ;
        - Farklılık oluşturacak sürekli Ar-Ge çalışmaları ile kalıcı üstünlükler sağlamak.
        - Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, müşteri bekjlentilerini aşan yüksek kalitede mal ve hizmet üreterek istikrar içinde büyümek.
        - Sürekli geliştirme çalışmalarını yurt içi ve yurt dışı pazarlarında pazar payını arttıracak yönde geliştirmek
        - Küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, çini ve seramik sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.
 
        Misyonumuz
      
        Araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı teknik kadrosu ile çini ve seramik sanatının gelişimine katkıda bulunmak.Rekabetçi ve büyüme potansiyeli olan bir strateji belirleyip, Türkiye'yi uluslararası platformda temsil ederek ülke ekonomisini kalkındırmak için varız